КНИЖКОВІ НОВИНКИ

 

Нові книги 2020

    2020 рік Славутська міська бібліотека для дітей зустрічає гарними книжковими новинками, які були придбані за кошти з міського бюджету. Всього придбано 76 примірників книг. Серед нових видань - різноманітна художня література відомих сучасних українських та зарубіжних письменників, зокрема і наших місцевих авторів, твори за шкільною програмою, цікаві ілюстровані енциклопедії, довідкові видання з різних галузей знань, які стануть цікавими і корисними для юних читачів міста.

ЕНЦИКЛОПЕДІЇ

 

Автомобілі. – Харків: Віват, 2016. – 24 с.: іл.- (Енциклопедія для малюків)

 

   Завдяки цій книжці дитина познайомиться з ретромобілями, мікромобілями, суперкарами, дізнається про найстарші марки авто та унікальні моделі, а також вивчить історію створення залізного коня, яка почалася з … парової машини!

 

Автомобілі: найперша енциклопедія. – Київ:Перо, 2016. – 32 с.: іл.

Авіація. – Харків: Віват, 2016. – 24 с.: іл. – (Енциклопедія для малюків)

 

   Мрія про небо надихала людей з найдавніших часів на створення найфантастичніших літальних апаратів. Дирижаблі й повітряні кулі, вертольоти і літаки…

   Ця книжка допоможе дізнатися багато цікавих фактів про кожне з цих творінь інженерної думки. З нами ви можете підкорити небесні простори!

Бойренмайстер Коріна

 

    Малюємо тварин / Коріна Бойренмайстер - Харків: Ранок, 2017. - 128 с.: іл.

Брати Капранови

      Веселих свят! / Брати Капранови – Київ: Гамазин, 2014. – 104 с.: іл.

     У книзі ви знайдете все про головні українські свята – історію, традиції, прикмети, ритуали, а ще пісні з нотами, святкові страви із рецептами , ігри та забави, рукомесло зі схемами, і до того ж, багато малюнків та іншої корисної інформації. Книжка навчить святкувати українські свята по-сучасному і водночас так, як це робили наші дідусі та бабусі.

Веселих свят!

 

Гресь Анна

    Школа навиворіт. Що робити, якщо…? Ситуації, які можуть трапитися з дитиною в школі / Анна Гресь -  Харків: Основа, 2017. – 80 с . іл.

   Ця книга адресована всім мамам і татусям, а також учителям, які допомагають дітям навчитися бути учнями. «Перший раз у перший клас» - це досить складне випробування для дитини. Шкільне життя для маленького учня часто видається нелегким, і справа взагалі не в оцінках.

Дивовижна Україна. Енциклопедія для дітей. –Київ:Глорія, 2018. – 224 с.: іл.  

       Запрошуємо тебе у захоплюючу подорож Україною. Разом ми побачимо гори та рівнини, річки і моря, ліси і степи. Дізнаємося, як живуть люди в різних куточках нашої країни і як ті куточки називаються. Де і що виробляють і видобувають. Відвідаємо загадкові, чарівні куточки нашої Батьківщини і найбільші міста.

Домашні улюбленці: енциклопедія для дітей. – Київ:Глорія, 2018. – 240 с.: іл.

     Домашні улюбленці є найкращими ліками від нудьги і депресій. Всі тварини допомагають нам набути нових, часто позитивних рис характеру. Практично всі люди заводять домашніх тварин, які перебуваючи тривалий час поруч з людиною, приносять їй клопоти і в той же час радість. Коли людина бере тварину, вона повинна розуміти всю відповідальність свого вчинку. Це не просто іграшка, а практично член сімї, який потребує догляду і уваги.

 Енциклопедія для хлопчиків. – Київ: Глорія, 2016. – 128 с.: іл.

     Ця енциклопедія – справжня знахідка для сучасного хлопчика. Вона допоможе тобі стати сильним, сміливим, впевненим у собі, навчить, як позбутися багатьох недоліків. На сторінках видання ти знайдеш багато цікавих фактів, добрих порад і корисних рекомендацій. А яскраві ілюстрації зроблять читання ще більш захоплюючим і незабутнім.

Енциклопедія чомусика – Київ:Глорія, 2018. – 112 с.: іл.

   Ця  книга стане чудовим помічником батькам «чомучок». У ній ви знайдете багато відповідей на дитячі запитання. Інформація в книзі викладена дуже доступною «дитячою» мовою й доповнена яскравими ілюстраціями.

 

Жукова І. В.

    Декорування предметів інтерєру. Ручна робота/ В.і. Жукова – Донецьк:Скіф. – 64 с.: іл.

   У даному виданні за допомогою поетапних інструкцій і кольорових фотографій розповідається, як самостійно прикрасити рамку для фотографії, настільне дзеркало, графин, свічник, вазу тощо. Ця книга дасть можливість зробити свій будинок ще затишнішим!

Історія літаків. – Харків: Ранок, 2016. – 33с.: іл.

 

 

Історія автомобілів. – Харків: Ранок, 2016. – 33 с.: іл.

 

Країна головоломок. – Харків:Юнісофт, 2017. – 224 с.: іл. - (Серія «Найкращий подарунок»)

       Всім відомо, що розгадувати головоломки – це справжнє задоволення. А розгадувати веселі головоломки – це взагалі подвійне задоволення. З цією книгою можна, наприклад, влаштувати пречудову вікторину на дитячому дні народження, або ж взяти її з собою у подорож, аби зробити дозвілля вашої дитини веселим та корисним.

 

Комахи. 50 найвідоміших видів: міні-енциклопедія. – Київ: КМ-БУКС, 2017. – 56 с.: іл.

      За допомогою цього довідника ви зможете розпізнати 50 найвідоміших видів комах. Ви дізнаєтеся про основні ознаки та спосіб життя. 

 

Космос. - Харків: Віват, 2016. – 24 с.: іл. – (Енциклопедія для малюків).

 

   Завдяки цій книжці малюк познайомиться з найяскравішими зірками, дізнається, що таке невагомість і Чумацький Шлях, а також отримає інформацію про найзагадковіші космічні явища. Яскраві ілюстрації, безліч цікавих фактів і проста мова перетворять читання на захопливу подорож таємничою Сонячною системою!

 

Мінерали та гірські породи. 50 найвідоміших різновидів: міні-енциклопедія. – Київ: КМ-БУКС, 2017. - 56 с.: іл.

    За допомогою цього довідника ви зможете розпізнати 50 найвідоміших мінералів і гірських порід. Ви дізнається про їхні основні ознаки, про те, як вони утворюються і де поширені у світі.

Моргунова К. П.

    Забавні саморобки з резинок/ К.П. Моргунова – Донецьк: СКІФ. – 64 с.: іл.

          У книзі містяться поетапні інструкції, а також детальні кольорові схеми й фотографії

 

 Процесу виготовлення бегемота, мищі, пінгвіна, їжака, сови, восьминога, ящірки, ведмедя, собаки та лева. Завдяки детальним описам ви без проблем виконаєте будь-який уподобаний виріб, який прикрасить інтер'єр або стане улюбленою іграшкою вашої дитини.

Олкрафт Роб

 

      Дивні тварини глибин/ Роб Олкрафт  – Харків:Фактор – Друк, 2018. – 97 с.: іл.

 

 Первісна людина. – Харків:Елвик, 2015. – 26 с.: іл.

Пірати. Ілюстрований атлас. – Харків: Віват, 2017. – 96 с. іл.

      Історія піратства налічує стільки ж років, скільки історія мореплавання. Викладені в атласі біографії піратів достовірні, а описані епізоди з їхнього життя грунтуються на реальних подіях.

 

50 дотепних запитань про піратів із дуже серйозними відповідями. – Харків: Ранок, 2017. – 48 с.: іл.

 

 

50 дотепних запитань про лицарів із дуже серйозними відповідями. – Харків: Ранок, 2017. – 48 с.: іл.

Розвиваємо уважність, логіку, кмітливість. – Харків: Промінь, 2013. - 64 с.: іл.

     Ця книжка допоможе розвинути увагу, логічне та творче мислення, допоможе у розвитку памяті, навчить дитину самостійно мислити. Велика кількість малюнків, цікавих завдань, загадки зроблять навчання веселим і захоплюючим.

Танки і бронетехніка: ілюстрований атлас. –Харків: Віват, 2013. – 64с.: іл.

 

     У цьому ілюстрованому атласі ви знайдете різні  моделі броньованої військової техніки, яка використовувалася починаючи з Першої світової війни і до наших днів у всіляких бойових діях. Завдяки технічним характеристикам і коментарям ви зможете порівняти та оцінити переваги і недоліки різних моделей, розглянути деталі та внутрішній устрій бронемашин.

Третьякова М.В.

     Декупаж для початківців і не тільки / В. М. Третьякова – Донецьк СКІФ. – 64 с.: іл.

          Це книга про мистецтво декорування скриньок, ваз, пляшок, тарілок, рамок для картин і багатьох інших предметів! У виданні містяться інструкції й кольорові фотографії процесу прикрашання виробів з допомогою серветок, фольги, фарб, структурної пасти, різних видів лаків і багатьох інших матеріалів. Детальний опис кожної представленої моделі розкриє вам безмежні можливості даної техніки, а також підкаже ідеї для створення власних шедеврів!

Флот. – Харків: Віват, 2016. – 24 с.: іл. – (Енциклопедія для малюків).

    Людина з найдавніших часів прагнула підкорити водну стихію. Як багато кораблів створила вона на цьому шляху! Каравелли, джонки, фрегати, корвети, есмінці…

   Ця книга допоможе дізнатися багато про кожне з цих суден. З нами ви зможете дослідити найвіддаленіші куточки океану, не встаючи з канапи!

 

Чудеса світу. – Харків: Віват, 2016. – 24 с. іл. (Енциклопедія для малюків).

     Людина здатна творити справжні дива. Не вірите? Тоді швидше читайте. На сторінках цієї книжки ви знайдете багато цікавих фактів про чудеса світу і природи. Подорож світом чудес буде захопливою, адже книга наповнена яскравими ілюстраціями, а мова в ній зрозуміла й дитині!

ХУДОЖНЯ ЛІТЕРАТУРА

Амасова Аня.

    Пірати Котячого моря.Скриня для імператора /Аня Амасова, Віктор Запаренко. Київ.:Сім кольорів,2017. – 224с.  (Серія «Морські пригоди»)

       «Розшукується капітан Дженіфир Котес! Нагорода - 1000 золотих монет!» – пістрявіють оголошеннями «Вісті за одну монету». Вражені газетними заголовками до Гавгадосу поспішають вже знайомі нам – Джонні-Горобчик, тітонька Кетрін, Флінт Котес, на призвісько Карнавухий та інші. Вони везуть із собою майже забуті таємниці та історії минулих днів.

Бачинський Андрій

      Детективи з Артеку. Таємниці Камяних Могил: повість/ Андрій Бачинський. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2017. – 272 с.

       Пригоди наших добрих знайомих, скрипальки Оленки та її друзів – Антона, Сашка і Сергія, тривають! На героїв чекають захоплюючі несподіванки та справжні випробування. Спершу хлопці  приїжджають в гості до Оленки – у славне місто Львів, вважаючи, що саме там заховані коштовності Міледі.

       А незабаром, на літніх канікулах, змушені вирушати до Камяних Могил – адже Оленчин тато у небезпеці! Чи зможуть діти знайти скарб, врятувати тата і при  цьому зберегти дружбу?

 

Гір Керстін

   Сапфірова книга / Керстін Гір; пер. з німецької І. Андрущенка. – Харків.: ВД ШКОЛА, 2017. – 320 с. – (Серія «Timeless»)

        Гвендолін готується до вечірки в минулому. У неї купа запитань, але головне – одне кохає чи не кохає? І ось надходить мить, коли дівчина опиняється у світі інтриг і таємниць, де дідусь – майже її ровесник, за рогом підстерігають озброєні люди в чорному, а граф Сен-Жерман розповідає химерні історії і в цій круговерті таємниць світ раптом стає догори дригом…

      Для старшого шкільного віку.

 

Грьонтведт Ніна Елізабет

     Суперліто: повість/ Ніна Е. Грьонтведт; пер. з норв. Наталі Іваничук. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2017. – 344 с.

        Уда знову повертається, з новим щоденником і новими історіями про своє суперліто. Дівчинка подорослішала – і в неї тепер купа справ:випускний у молодшій школі, шкільна закоханість, канікули в літньому таборі, пригоди і … ще одна закоханість? Сторінки щоденника швидко заповнюються: Уда записує туди свої вагання й сумніви і переконується, що щасливі й нещасливі миті в житті завжди поруч.

 

Дешнер Джеймс

     Ліки від смерті: роман /Джеймс Дешнер. – Київ.:КМ Publishing, 2018. – 288 с.  (Серія «Той, що біжить лабіринтом»)

      Це кінець. «БЕЗУМ» відібрав у Томаса все: життя, друзів і спогади. Але ж це нарешті позаду! Випробування майже закінчилися — лишилося останнє. Та чи переживе його бодай хтось? Однак «БЕЗУМ» не знає, що Томас пригадав значно більше, ніж можна припустити, і тому не вірить жодному слову цієї організації. Нехай правда виявиться жахливою, але Томас здолав Лабіринт, здолав випробування вогнем, і він готовий ризикнути всім, щоб урятувати друзів. Прийшов час покласти край брехні й облуді.

 

Ковелл Кресида

      Як приручити дракона: Книга 1/ Кресида Ковелл – Київ.:Рідна мова,2017.  224с.  (Серія «Як приручити дракона»)

     Ви, може, не знаєте, та колись кожен вікінг мав власного дракона. Інші народи приручали собак, коней, буйволів... А вікінги — драконів. Однак юний вікінг спершу мусив упіймати собі дракона. Це було непросто. Потім — приручити його, а це ще складніше. Усе разом називають випробуванням драконячим вихованням. Того, хто його не пройде, виганяють із племені.

      Коли Гиккус, геть не кремезний юнак, син вождя племені патлатих розбишак з острова Лобур, вирушив на лови свого дракона, він не сподівався, що пройти випробування буде легко. Проте навіть не підозрював, що йому з дракончиком Беззубком судилося стати героями!

 

Ковелл Крессида

   Як стати піратом: Книга 2/ Крессида Ковелл. – Київ.:Рідна мова,2017. 224с.  

(Серія «Як приручити дракона»)

     «Ми — вікінги. А це робота небезпечна!» — говорив герой популярного мультфільму «Як приборкати дракона», створеного за мотивами серії книжок Крессиди Ковелл. Читаючи другу з них, ви переконаєтеся, що бути вікінгом справді нелегко. Адже справжній вікінг має не тільки приручити і вимуштрувати дракона, а й опанувати ремесло пірата. Серед патлатих розбишак було чимало відважних піратів. Та найзнаменитіший серед них — Страхун Злобородий, прапрадід Гиккуса Страхітного Окуня ІІІ (Третього). А тепер уявіть, що ви натрапили на слід незліченних скарбів Страхуна Злобородого. Хіба напис «НЕ ВІДКРИВАТИ!» вас зупинить?! Проте Гиккуса цей напис нажахав. Хлопцю здалося, що станеться лихо. Та в племені ніхто його не почув. Тож патлаті розбишаки знову вскочили в халепу, а рятувати всіх довелося Гиккусові. Усіх і себе! Усе-таки це нелегко — бути героєм-вікінгом.

 

Ковелл Крессида

    Як розмовляти по-драконському: Книга 3. /Крессида Ковелл. – Київ.:Рідна мова,2017. – 223с.  (Серія «Як приручити дракона»)

      Гиккус Страхітний Окунь III просто зобов'язаний стати героєм. Адже він, по-перше, вікінг, а вони — всі герої, а, по-друге, — син ВОЖДЯ ПЛЕМЕНІ ПАТЛАТИХ РОЗБИШАК, тож тут уже ніяк не можна дати маху. Проте Гіккусові завжди краще вдавалося мізкувати, ніж працювати м'язами. Придумати хитромудрий, але ризикований ПЛАН і всіх врятувати — це будь ласка.

      А ось із найпростішим завданням з абордажу у відкритому морі він не впорався. Спершу вони з Риболапом заблукали (хоча вікінги не можуть заблукати, це відомо всім!). І замість рибальського човна миролюбиків хлопці мало не взяли на абордаж римський бойовий корабель. А потім і зовсім потрапили в полон до римлян. Ось тут і настав час придумати черговий хитромудрий план, урятувати друзів і запобігти війні між племенами вікінгів. Та це для Гиккуса — не проблема. До того ж він уміє розмовляти по-драконському, а це часом стає у пригоді, коли ти хочеш виплутатися з халепи… 

 Космовська Барбара

      Samotni. com / Барбара Космовська; пер. з нім. І. Андрущенка. – Харків.: ВД ШКОЛА, 2017. – 208 с. – (Серія «Сучасна європейська підліткова книга».)

        Юну дівчинку Йоанну важко не помітити в натовпі. Ще б пак – копиця рудого волосся, фіолетовий шалик та куртка – мілітарі роблять свою справу. А Віктора нічого не вирізняє серед натовпу – хіба що смуток в очах та старомодний светр. Цих двох головних героїв поєднує школа, не компанія, не хобі, а … самотність. Це захворювання вражає будь – кого і має різні причини. Часом здається, що самотність стає хронічною і проти неї немає жодних ліків. Але є те, що має силу здолати будь – яку хворобу, - це почуття любові, що народжується в серці та змінює долю.

        Для старшого шкільного віку.

Лущевська Оксана

       З води у воду: повість /Оксана Лущевська. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2017. – 128 с.

       Десятирічна Данка обожнює плавати, вода – її стихія. Дівчинка має супермену на літо – перепливти річку в її містечку. Проте боїться, що Бодя, який закохався в неї по вуха і скрізь за нею ходить, завадить їй здійснити  задумане. Щоб спекатися хлопчиська, вона просить місцевого графітчика Скретча вдати її бойфренда. Та чи найкращий це план? Читайте у новій повісті Оксани Лущевської «З води у воду».

Нестлінгер Крістіне

    Маргаритко, моя квітко: роман /Крістіне Нестлінгер. – Львів.:Урбіно,2015. – 416с. – (Серія «Прикольна книжка»)

       Чого лише не відбувається в житті Маргарити-Марії Закмайєр або ж просто Маргаритки! У 14 наша героїня – звичайна товста дівчинка, а її найбільша проблема – це пережити черговий урок фізкультури! Коли дівчині виповнюється 15, Маргаритине життя стрімко змінюється, бо її батьки розходяться! Разом з мамою вона переїздить до іншого помешкання, а тато залишається з її молодшим братом Гансиком. Щоправда, коли їй виповнюється 17, родина знову возз’єднується. Та в Маргарити назріла нова проблема! Дівчина подобається відразу двом хлопцям, а от кого любить вона сама, красунчика Флоріана чи розважливого, спокійного Гінцеля?  

Старк Ульф

       Мій друг Персі, Баффало Білл і я: повість /Старк Ульф– Львів.:Видавництво Старого Лева,2017.  208с.

    Ульф знайомить свого друга Персі з радощами сільського життя. Разом вони проводять незабутнє літо: втілюють потаємні мрії, дуркують, спілкуються з нестерпним Ульфовим дідусем і дізнаються про таємничого Баффало Білла. А Ульф навіть спізнає нещасливе кохання.

     У своїй легкій, трохи сумовитій і разом з тим дотепній манері, Ульф Старк розповідає про життя, дружбу, любов — і завжди знаходить для них новий, несподіваний і глибокий погляд.

Харпер Аніка

      Що приховує Кара Вінтер? /Аніка Харпер; пер. з нім. К.В. Бучіна – Харків.: Ранок, 2017. – (Серія «Корнуольський коледж»)

      Хто з підлітків не мріє потрапити до найкрутішого Корнуольського коледжу, де навчаються діти з найбагатших і найславетніших родин Англії? Саме тут вони вчаться бути дорослими, а після уроків вихваляються фірмовими речами, спілкуються і, звичайно,закохуються. Кара Вінтер, яка все своє життя провела в чотирьох стінах, теж мріє потрапити сюди. І ось її мрія здійснюється. Кара отримує свободу, та разом із нею – перших подруг і навіть дивакуватого хлопця на ім’я Моріц, що так благородно ( і так пихато) заплатив за неї в аеропорту…. І лише таємниця Кари, яку вона оберігає сильніше, ніж будь – яку коштовність, не дозволяє дівчині повністю насолоджуватися життям. Що ж за таємниця, і чому Кара анічогісінько не розповідає про себе?

 

Харпер Аніка

     Кому може довіритися Кара Вінтер? /Аніка Харпер; пер. з нім. К. В. Бучіна. – Харків.: Ранок, 2017. – 304 с. – (Серія «Корнуольський коледж»)

       Навчання в найкрутішому Корнуольському коледжі триває, і Кара Вінтер нарешті насолоджується свободою. Поряд із нею надійні подруги та хлопець, який так її подобається. Він запрошує Кару на день народження…. Неймовірно, попереду справжнє свято та ночівля в Лондоні… без дорослих! Здається, ніхто не може зіпсувати настрій головної героїні – хіба що дивний клаптик паперу й надмірна цікавість дівчинки. Аби ж то не довелося за це розплачуватися! Уся надія на контактну особу, що мешкає десь поблизу й у разі небезпеки прийде на допомогу. От тільки небезпека наближається – а контактна особа кудись поділася. Та ще й цей новенький учень весь час переслідує Кару… Кому ж може довіритися дівчина?

 

Щерба Наталія  

      Кроки в Безмежжі: роман /Наталія Щерба.– Харків:ВД Школа,2018. – 400с.– 

 (Серія: «Лунастри»)

       Дволикий світ стоїть на порозі знаменної Години Затемнення. Хто відкриє шлях у таємничий Астраліс: білий дракон сильвебр чи чорний дракон аурум? Хто заволодіє новим світом: астри чи лунати? А що, коли корені цього протистояння сягають іще сивої давнини? Тім Князєв, Селестина Святова й Алекс Волков шукають власне місце у дволикому світі в ці неспокійні часи. Вони відчувають, що насувається мить, коли доведеться, ризикнувши всім, зробити крок у Безмежжя... І що чекає там, за Великою Межею, — життя чи смерть?

 

Щерба Наталія

      Чародільський браслет: роман/ Наталія Щерба. – ВД Школа, 2016. – 400 с. – (Серія «Чароділ»).

          Усі чародійні події розгортаються в серці таємничих Карпатських гір. Головна героїня Тетяна Окрайчук отримає від прабаби – відьми загадковий спадок – срібний браслет – ящірку. І зненацька дівчина опиняється у вирі боротьби могутніх магів за панування в Карпатах і повернення втраченого чарівного світу – Чародолу.

Щерба Наталія

     Чародільський Князь: роман /Наталія Щерба. – ВД Школа, 2016. – 400 с. – (Серія «Чароділ»).

      Удосконаливши чарівничі знання в англійській приватній школі, Тетяна Окрайчук під новим магічним ім’ям Каве Лізард потрапляє до

складу карпатської експедиції. Мета мандрівки – відшукати Двері в Скелі, які відкривають шлях до Чародільських земель. Отримавши від Великого Мольфара Ключ від таємного проходу, юна відьма змушена зробити вибір: чи то залишитись у рідних Карпатах, де на її життя зазіхають могутні чарівники, чи то, зачинивши за собою Двері в Скелі, податись у незвідані володіння Чародільського Князя. Що обере героїня – читайте у другій частині трилогії «Чароділ».

 

Щерба  Наталія

      Чародільський град: роман / Наталія Щерба. – ВД Школа, 2016. – 448 с. – (Серія «Чароділ»).

       Пригоди Каве Лізард продовжуються в чарівному Чародолі. Як володарка Золотого Ключа, за допомогою якого можна відкрити таємницю зниклого міста Златограда, дівчина мусить протистояти не лише запеклим карпатським ворогам, а й могутньому Чародільському Князю. Тільки участь і перемога у магічному турнірі Чаклуні гарантує їй недоторканність і надію врятувати рідний Карпатський світ від знищення. Чи переможе Каве у смертельному двобої, адже ворогів у неї значно більше, ніж друзів? Чи вдасться юній відьмі знайти зниклий Златоград? Відповіді на ці питання шукайте на сторінках третьої частини трилогії «Чароділ».

 

Ягелло Йоанна

    Тирамісу з полуницями: роман / Йоанна Ягелло; пер. з пол. Божени Антоняк. – Львів: Урбіно, 2017. – 296 с.

     У другому класі Лінка нарешті втілює свою мрію, вона створює власний блог, де регулярно пише про все, що здається їй важливим. Її кохання з Андріаном триває, дівчина на сьомому небі від щастя! Лінка вже не уявляє собі життя без роботи, шукає її – і знаходить! За вс ім. цим у неї дедалі менше часу на відверті розмови з подругою, Наталією. А в тієї багато чого змінилося…

     Ця книжка про те, як мало ми знаємо навіть про найближчих нам, найрідніших людей. Лінка  не підозрювала, з якими проблемами  змагається Наталія, не знала, що молодший братик має в школі серйозні проблеми, не здогадувалася, чому раптово змінилася Рута, у якої вона працює. На щастя, ніхто з нас не є самотнім островом. Головне – вчасно помітити, підтримати, допомогти.

     Третя книжка бестселерового циклу про Халіну Барську.