САЙТИ ДИТЯЧИХ ВИДАНЬ

 

Юні друзі!

 

Пропонуємо до вашої уваги перелік електороних версій

дитячих газет і журналів

БАРВІНОК - Цей журнал знадобиться і тобі, друже, на уроках, так як він рекомендується шкільними програмами. Розмаїття тематики і жанрів відображає світ твоїх ровесників, ефективно розвине світ твоїх уявлень, фантазію, пам'ять, логічне мислення. “Барвінок” навчить тебе робити висновки через різні, вміщені тут, інтелектуальні ігри, завдання, конкурси. Якщо ти станеш переможцем одного із них, то в тебе буде можливість отримати приз, стипендію, грошову премію тощо. Крім літературних, розважальних, ти знайдеш тут і футбольні проекти, релігійну сторінку, Інтернет-версію. Сподіваємося, що журнал “Барвінок” стане тобі гарним другом.

 

ДЖМІЛЬ - ЖИВОПМС-МУЗИКА-ЛІТЕРАТУРА-ДІТЯМ - Улюблений журнал дошкільнят і молодших школярів. Незамінний помічник дбайливих батьків і творчих педагогів.. Логічні завдання, ігри, дидактичні картини, досліди, комікси, майстер-класи, твори образотворчого мистецтва, вірші, сценарії – все це у журналі «Джміль».  У кожному номері  є приємний бонус — наліпки для виконання завдань.

JUNO -  Перший в Україні офіційний журнал коміксів та ілюстрацій для дітей 7 – 15 років та їхніх батьків. Вперше був представлений широкому загалу на Київському фестивалі коміксів. Відразу після презентації отримав схвальні відгуки як і експертів, знавців комікс-культури, так і пересічних читачів. Основна тематика журналу для школярів – комікси та ілюстрації. За допомогою журналу дитину можна заохотити до самостійного читання. Це дитяче видання буде цікавим як для хлопчиків, так і для дівчаток. У першому номері “JUNO” ви знайдете цікаві, захоплюючі пригоди дивовижних героїв, пізнавальні ілюстрації, огляд книг для дітей, розмальовки та багато-багато коміксів.

 

ЖАСМІН - Захоплююча подорож в чарівну країну рукоділля з журналом “Жасмин” буде цікава всім дівчаткам від 8 років. Журнал допоможе в оволодінні різноманітними видами декоративно-прикладного мистецтва: оригами, квіллінгу, витинанки тощо. В журналі подаються детальні схеми, пояснення і кольорові вкладки для виготовлення квітів та інших яскравих сувенірів з паперу та ниток. Майстер-класи, поради, конкурси, призи – все це в журналі “Жасмин”.

 

КЛЯКСА - Газета "Клякса" твій справжній друг! Рубрики "Хорошее настроение", "Веселимся на все 100" подарують гарний настрій. "Муз тусовка", "Фан - клуб"  розкажуть про твоїх  кумирів". "Любов - волшебная страна" та "Подростки. Общение и интересы" - розкажуть  про найважливіші проблеми, які хвилюють підлітків. А ще " Клякса" розкаже про моду і книги. З нею весело  і цікаво.

 

КОЛОБОЧОК -  Розумні, творчі, допитливі діточки! Цей журнал – для вас! На його сторінках розповідається про різноманітні державні та народні свята. На сторінках журналу містяться різні цікаві завдання, казки, оповідання, вірші, лічилки, загадки, саморобки, розмальовки. У рубриці “Поради Колобка-рятівничка” Колобочок дає поради, як потрібно себе поводити в різних ситуаціях, щоб не потрапити в біду. Журнал “Колобочок” – ваш справжній друг і порадник

 

КОЛОСОК - Журнал “Колосок” визнаний кращим виданням 2008 року. Всеукраїнський природничий, науково-популярний журнал “Колосок” – твій путівник у світ науки. Якщо ти хочеш більше знати про цікавий і різноманітний світ живої природи, тобі допоможуть рубрики в журналі: “Планета земля”, “Жива природа”, “Наука і техніка”, “Про все на світі”. Цей журнал допоможе тобі у вивченні уроків. Знадобиться він у роботі і вчителям.

 

КУЛЯ -  Журнал “Куля” навчає, розважає, відкриває багато нового та цікавого. З його сторінок ти дізнаєшся про різноманітний світ природи, зможеш помандрувати просторами нашої Батьківщини. А ще – поспілкуватися із своїми однолітками, розповісти про себе, свої захоплення. Ну і, звичайно, тут є багато різноманітних ігор, головоломок, веселих завдань та конкурсів. 

 

МАЛЮК КОТЯ - Дитячий пізнавально-ігровий журнал “Котя” – це маленька енциклопедія на задану тему. Написаний він так, що ти із захопленням будеш його читати і відгадувати з ним. Адже в журналі зустрінеш рубрики “А чи знаєте ви?”, “Ерудит”, “Весела англійська” та багато казок, ігор, головоломок, кросвордів і конкурсів.

ОДНОКЛАСНИК - Цей корисний і цікавий журнал визнаний в 2005 році кращим молодіжним виданням України. Нові оповідання, новели, пригоди, консультації психологів, візажистів, сканворди, ребуси, постери вітчизняних та зарубіжних зірок, корисні поради від “Салону краси”, “смачні рецепти” чекають тебе, юний друже, в кожному номері “Однокласника”. А якщо ти ще любиш змагатися, тоді готуйся показати свою ерудицію в конкурсах, які знайдеш на сторінках журналу. “Однокласник” допоможе тобі бути найкращим! 

 

ПІЗНАЙКО - Розваги, вірші, казки, комікси, ігри та багато корисної інформації пропонує тобі журнал “Пізнайко”. З ним ти можеш здійснити веселі мандрівки, дізнатись багато нового, водночас вивчати англійську і російську мову. Адже цей ігровий журнал виходить також російською і англійською мовами, причому усі три версії – різні за змістом та художнім оформленням. 

 

РАВЛИК - видання для розвитку та розваг дітей 3-7 років. На  сторінках журналу “Равлик” можна знайти: наліпки для розвивальних завдань та розваг; завдання для вивчення англійської мови з нашим другом містером Снейком; наліпки з літерами абетки; шнурівки, щоб дитячі пальчики були вправними; математичні ігри для малюка та його братиків-сестричок; кумедні пальчикові іграшки; творча майстерня, де дітвора разом з батьками можуть створити справжні картини із ниток, крупів, тканини та іншого незвичного матеріалу; пізнавальні сторінки, які розкажуть дитині про все на світі; розмальовки; безліч розвивальних ігор та завдань навчать майбутнього школяра думати, писати, вирізати, бути уважним і творчим.

 

ЮНАЯ ЛЕДИ - Так, цей журнал для тебе, юна дівчинко! На сторінках цього журналу ти можеш знайти відповіді на всі запитання, які тебе хвилюють, потоваришувати із своїми ровесницями, дізнатись, які бренди сьогодні актуальні, що нового з'явилось із косметики, як приборкати поганий настрій. А ще журнал “Юная леди” по рекомендує, чим можна здивувати своїх подруг у свято, і як стати яскравою і стильною.