ГАЗЕТИ І ЖУРНАЛИ

 

 

Юні друзі!

 

 Бажаєте знати останні новини?

 

                                          Вважєте себе сучасними людьми?

 

Хочете не вибиватися з ритму життя?

 А ще отримати різноманітну інформацію, яка  вас цікавить?

 

Пропонуємо вашій увазі перелік дитячих газет і журналів,

які бібліотека передплатила на  2020 рік.

 

Газети

 

 

ЗАДАВАКА - Так, ця газета для сучасних дівчат! Новини про улюблених зірок, інтервю, цікаві факти, розваги, школа краси і  найважливіше, поради психолога. В кожному номері цікаві конкурси і завдання.

Журнали

 

 

ВЕСЕЛА ПЕРЕРВАПізнавально- гумористичний журнал, в якому ти знайдеш  безліч кросворів і ребусів з різних предметів, уроки ерудитів, конструювання моделей з паперу. А ще цікаві історії, комікси, гумор. 

 

 

ДИТЯЧІЙ ЖУРНАЛ  "ФІКСИКИ" - найпопулярніший розважально-пізнавальний журнал для дітей від 3 до 12 років!

Улюблені фіксики - герої та автори видання "Дитячий журнал". У кожному номері захопливі фіксі-історії, наукові експерименти, повчальні рубрики, настільні ігри, завдання на логіку, увагу і творчий розвиток дітей, тести та веселі конкурси.

КОЛОСОК - Журнал “Колосок” визнаний кращим виданням 2008 року. Всеукраїнський природничий, науково-популярний журнал “Колосок” – твій путівник у світ науки. Якщо ти хочеш більше знати про цікавий і різноманітний світ живої природи, тобі допоможуть рубрики в журналі: “Планета земля”, “Жива природа”, “Наука і техніка”, “Про все на світі”. Цей журнал допоможе тобі у вивченні уроків. Знадобиться він у роботі і вчителям.

МАЛЯТКО – улюблений журнал з казками, віршами, пізнавальними оповідками, саморобкою, загадками для дошкільнят і молодших школяриків.

 

ОДНОКЛАСНИК Цей корисний і цікавий журнал визнаний  кращим молодіжним виданням України. Нові оповідання, новели, пригоди, консультації психологів, візажистів, сканворди, ребуси, постери вітчизняних та зарубіжних зірок, корисні поради від “Салону краси”, “смачні рецепти” чекають тебе, юний друже, в кожному номері “Однокласника”. А якщо ти ще любиш змагатися, тоді готуйся показати свою ерудицію в конкурсах, які знайдеш на сторінках журналу. “Однокласник” допоможе тобі бути найкращим!

 

 

 

ПІЗНАЙКО Розваги, вірші, казки, комікси, ігри та багато корисної інформації пропонує тобі журнал “Пізнайко”. З ним ти можеш здійснити веселі мандрівки, дізнатись багато нового, водночас вивчати англійську і російську мову. Адже цей ігровий журнал виходить також російською і англійською мовами, причому усі три версії – різні за змістом та художнім оформленням. 

 

ТАЧКИ - Розважально-навчальний журнал з улюбленими героями з мультфільму «Тачки» від Діснея! Комікси, ігри, саморобки!

 

ЧАРІВНА ПРИНЦЕСА - Поринь у чарівний світ казки, із справжніми Принцесами: Русалкою, Попелюшкою, Жасмин та Білосніжкою. Тут ти дізнаєшся королівські секрети та зможеш стати справжньою Принцесою. На тебе чекають чарівні історії, гарні малюнки для розфарбовування, чудові речі, які ти зможеш зробити своїми руками і багато-багато іншого!