ІСТОРІЯ   БІБЛІОТЕКИ 

 

      Міська дитяча бібліотека  була відкрита в лютому 1954 року в приміщенні будинку культури швейної фабрики. Бібліотека розмістилась в одній кімнаті на першому поверсі. Першою завідуючою бібліотеки стала Лаврентьева Іда Абрамовна. У першій рік  після відкриття  бібліотеку відвідало 275 користувачів, книжковий фонд складав понад 3 тисячі примірників.

     В 1973 році бібліотека переїхала  в  приміщення старої школи №3 загальною площею 118 кв. м. де було відкрито абонемент для учнів 1 -4  класів і 5 – 9 класів. Фонд бібліотеки складав  близько 36 тисяч примірників.

   В 1976 році дитячу  бібліотеку приєднано до Славутської централізованої системи, а в 1997 – у зв’язку з реорганізацією ЦБС бібліотека змінила назву на Славутську міську бібліотеку для дітей.

     В жовтні 2009 року за рішенням Славутської міської ради міський бібліотеці для дітей виділено приміщення в Палаці культури.

      З часу відкриття і до сьогодення в бібліотеці працювали віддані своїй справі люди: завідуючі бібліотекою – Коровенко Надія Семенівна, Леонова Ніні Петрівна, бібліотекарі – Сапожнік Олександр Яковлевич, Поплавська Надія Михайлівна та інші. 

   На сьогоднішній день бібліотека є центром сімейного читання, і виступає посередником між потоком інформації та своїми користувачами - дітьми, допомагає їм раціонально й змістовно проводити свій вільний час, розвивати їх здібності, надає посильну допомогу батькам у вихованні дітей.