ВИСТАВКИ ТВОРЧИХ  РОБІТ  НАШИХ ЧИТАЧІВ

ВИСТАВКИ 2017 РОКУ

"Дива золотої осені"

"Світ героїв аніме"

"Мій улюбленй герой"

      А у нас в бібліотеці, в рамках заходів до 400 річчя від першої писемної згадки про м. Славута, відкрилась нова виставка творчих робіт - "Мій улюблений герой ". Автори - брати Мельник Андрій і Мельник Артур (учні 3-А і 5- А кл. НВК, гімназія, зош №5,). зобразили своіх улюблених героїв відомого мільтсеріала LEGO Ниндзяго.

   Запрошуємо всіх до бібліотеки на нашу нову виставку!

"Слово Шевченкове"

                                                                           А у нас нова виставка !
        1 березня наші найменші читачі - учні 1-х класів ( груп подовженого дня - кер. Чурілова І. В., Захарчук Л.І ) НВК "Успіх" презентували свою виставку малюнків " Слово Шевченкове" за творами відомих поезій Тараса Шевченка. В рамках презентації діти не тільки читали невеличкі уривки з віршів, але й познайомились з мистецькою спадщиною Великого Кобзаря.
     Виставка малюнків презентована в рамках постійнодіючої виставки творчих робіт " Скарбниця талантів Славутчини", присвяченої 400 -й річниці від першої писемної згадки про м. Славута

Скарбниця талантів Славутчини

                                                                До уваги славутчан та гостей міста!

 

      В Славський міський бібліотеці для дітей відкрилась нова виставка «Скарбниця талантів Славутчини», на який протягом року будуть представлені творчі роботи наших юних читачів. 
З 24 лютого на виставці експонуються вироби з природніх матеріалів, які виготовили Петрова Марія, Китюшко Василь ,Гнатюк Карина, Гаврилюк Людмила, Гаєвська Марина, Корсукова Катерина, Сабіщанська Марина, Івашова Валерія, Левосюк Ірина - вихованці екологічного центру ( гурток «Лозоплетіння», «Юні квітникарі» - кер. Огороднік І. ).
      Запрошуємо всіх бажаючих на виставку!