АРХІВ НОВИН 2017 р.

 

"Ялинкові прикраси своїми руками" 

     Ось такі гарні сніжинки вийшли у дітей на годині творчості  "Ялинкові прикраси своїми руками", який відбувся 22 грудня в Славутський міський дитячій бібліотеці.

 

Виставка творчих робіт "Зимова фантазія" 

   

19 грудня, в день Святого Миколая, в Славутський міський дитячій бібліотеці відкрилась виставка малюнків «Зимова фантазія» . Автор творчих робіт – найкраща читачка  Огороднік Ольга (учениця 3 класу НВК ,ліцей «Успіх»). Свої роботи  Оля вже не вперше презентує  в бібліотеці. Дівчинка не тільки малює, але й займається орігамі,  лозоплетінням, вишивкою. ЇЇ роботи   оригінальні, цікаві і дуже гарні.

 

     Запрошуємо  всіх бажаючих до дитячої бібліотеки на виставку!

 

День Святого Миколая 

     19 грудня.Славутська міська бібліотека для дітей. Найкраща читачка Шурхаєва Яна за дорученням Святого Миколая допомагає обслуговувати користувачів.

 

Свято Миколая 

   День Святого Миколая є особливо бажаним дитячим святом, яке приносить відчуття передноворічної атмосфери і всілякі приємні сюрпризи. Славутська міська дитяча бібліотека теж вирішила подарувати для своїх наймолодших читачів (учні 1-2 класів НВК «Успіх» - група подовженого дня) свято – подарунок «Святий Миколай поспішає до бібліотеки».

     Спочатку ведуча розповіла дітям про народження і життя Чудотворця. А потім до бібліотеки завітав і сам Миколай з подарунками. Дітлахи розповідали йому вірші, із задоволенням співали пісні та грали у веселі ігри. А найголовніше, подарували Святому Миколаю подаруночки, які зробили своїми руками.

Потім для наймолодших гостей працівники міського кінотеатру показали мультфільм «Льодовиковий період. Гігантське Різдво».

        Захід проведено спільно з театральною студією БДТ та Міським центром культури та дозвілля (кінотеатр ім. Т. Г. Шевченка).

 

Андріївскі вечорниці

    13 грудня   до Славутської міської бібліотеки для дітей завітали  учні -  дев’ятикласниками  (ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1). Дівчата, як і годиться за стародавніми звичаями, готували тісто на Калиту, ворожили. У хлопців теж  були важливі завдання – розсмішити дівчат, обрати  Пана Калетинського,  гарно проїхати на коцюбі  і  головне – вкусити Калиту. А по завершенні,  всі учасники частувались смачними варениками, узваром і Калитою.

        Ось такі у нас в  були  Андріївські вечорниці!

 

Акція "Світ без насильства"

 

      З 25 листопада по 10 грудня в Україні проходить щорічна акція «16 днів без насильства». Метою акції є привернення уваги громадськості до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім'ї, щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми. 

     В рамках акції в Славутський міський бібліотеці для дітей організовано виставку-перегляд літератури «Наш світ без насильства», де представлені  інформаційні матеріали з яких діти мають можливість дізнатися: що таке насильство; що робити у випадку насильства у сім'ї; куди звертатися по допомогу у випадку проявів насильства у сім'ї; як зберегти себе від насильства?

 

 

До 100-річчя Української революції 1917 - 1921 рр.

     Однією з найяскравіших сторінок не лише нашого минулого, а й визвольних процесів народів Європи є Українська національно-демократична революція, стрижнем і змістом якої стала боротьба за відродження української нації в економічному, політичному, державотворчому і духовному вимірах.

   2017 рік в нашій країні проголошено Роком Української революції 1917–1921 років. На відзначення 100-річчя першого досвіду українського державотворення у ХХ ст.  в Славутський міський бібліотеці для дітей оформлено  книжкову виставку   «Шляхи української революції»,  де представлені історичні розвідки, спогади, мемуари та довідкові видання, присвячені подіям  в Україні 1917 -1921 рр.

 

Урок Гідності

   22 листопада в Славутський міський дитячій бібліотеці проведений Урок Гідності «За України долю стояв Майдан». спільно з депутатом міської ради Романом Бачинським для учнів 6-А класу НВК гімназії №5

 

Екскурсія до бібліотеки

20 листопада до Славутської міської дитячої бібліотеки на екскурсію  завітали п’ятикласники  НВК «Успіх»

Діти познайомилися з фондом бібліотеки, бібліотечними послугами, картотеками, тематичними папками, книжковими виставками. Завідуюча бібліотекою розповіла як берегти книгу та нагадала правила гарного ставлення до книги. 

Цікавим знайомством стало для юних читайликів з дитячими журналами «Барвінок»,  «Чарівна принцеса», «Тачки», «Куля», «Професор Крейд», «Пізнайко», «Веселі уроки», «Весела перерва», «Колосок, «Колосочок» та з книгами  сучасних українських авторів:  Сашка Дерманського, Лесі Вороніної, Олександра Єсаулова, Зірки Мензантюк та ін.,

Захоплюючим доповненням екскурсії стали веселі конкурси та  вікторини «Хто швидше?», «Твій улюблений герой» «Відгадай автора».

       Весело та радісно було в бібліотеці. Діти, які побували на екскурсії, мали змогу записатися до бібліотеки і взяти книжки додому. Всім дуже сподобалась цікава та пізнавальна екскурсія, про що свідчили слова вдячності від наших маленьких користувачів.

 

День казки

   

  8 листопада до Славутської міської дитячої бібліотеки завітали на день казки учні 4-А кл. НВК, гімназії №5, присвячений до дня української мови і писемності. 
    І як завжди в бібліотеці було цікаво і весело!

 

"Cлаветні князі Сангушко"

     31 жовтня в Славутський міський бібліотеці для дітей пройшов усний журнал «Славетні князі Сангушки», присвячений 400 –й річниці з часу першої писемної згадки про м. Славута 100- річчю з дня трагічної загибелі останнього славутського князя Романа-Даміана-Євстафія-Павла Владиславовича Сангушко (1832-1917). Усний журнал складався з 3 сторінок — «Династія князів Сангушків», «Останній з роду Сангушків - Роман- Даміан», «Сучасна Слаавута» і супроводжувався цікавими мультимедійними презентаціями. Захід був підготовлений і проведений спільно з директором Славутського історичного музею Андрощуком С.О.

   20 жовтня на гостини до Славутської міської дитячої бібліотеки завітали наші найкращі друзі – учні 1-2х класів групи подовженого дня НВК «Успіх» (кер. Чурілова І. В.).
     Юні читайлики прийшли не з пустими руками - а з новою виставкою своїх творчих робіт «Дива золотої осені»., виконаних в техніці аплікація з природного матеріалу. А ще в бібліотеці на дітлахів чекали веселі осінні розваги: цікаві конкурси, загадки та вікторини.
   Запрошуємо всіх до бібліотеки на цікаву виставку !

  З 15 жовтня в Славутський міський дитячій бібліотеці відкрито нову виставку творчих робіт під назвою «Світ героїв аніме». Авторка - Коробчук Анастасія (учениця 8 кл. НВК, гімназія, зош №3) - зобразила героїв з улюблених аніме - серіалів. 
    Виставка відкрита в рамках заходів до 400 річчя від першої писемної згадки про м. Славута.

 

Козацькі розваги

     А ось так святкували 12 жовтня наші читачі (учні 9-Б кл. НВК «Успіх») День козацтва у нас в Славутський міський дитячій бібліотеці. Дівчата і хлопці гідно показали себе в усіх випробуваннях – відповідали на непрості запитання вікторини та виконали усі завдання веселої естафети. А ще діти наповнили бібліотеку своїм щирим сміхом, надзвичайним позитивом і гарним настроем
    Ось такі вони наші козаки!!!

 

Храм скарбів нетлінних

     

     До всеукраїнського дня бібліотек в бібліотеці оформлена книжково-ілюстративна виставка «Храм скарбів нетлінних». Матеріали виставки – фотоальбоми, папки з вирізками статей, відгуки користувачів, книги, присвячені історії створення та сьогоденню Славутської міської дитячої бібліотеки.

 

Акція "Відчуй себе бібліотекарем!"

   28 – 29 вересня в Славутський дитячій бібліотеці була проведена святкова акція «Відчуй себе бібліотекарем!», присвячена всеукраїнському дню бібліотек.
За умовами акції в ці дні кожен бажаючий з читачів бібліотеки міг спробувати себе у ролі бібліотекаря. Діти допомагали відвідувачам бібліотеки знайти потрібні книги, старанно записували їх у читацькі формуляри, а ще самі розкладали книги по полицях. Наші юні бібліотекарі справились зі своїми обов’язками на всі 100! Але найголовніше те, що робили діти це з великим задоволенням, гарним настроєм та з усією відповідальністю.        Ось наші учасники: Кожін Віталій, Дзеган Лада, Данільчук Аліна, Фішбух Олександра, Колодяжна Ірина.
     Дякуємо всім учасникам за участь в акції!

 

Заходи до 400 - ї річниці з часу писемної згадки

про місто Славута  

Виставка дитячого малюнку

   «Миле сердечку рідне містечко» - під такою назвою відкрилась 21 вересня в Славутський міський дитячій бібліотеці виставка дитячих малюнків юних читачів.

    Діти намалювали найкрасивіші і найулюбленіші куточки рідного міста Славута, яке в цьому році відзначає 400 - ту річницю з часу своєї першої писемної згадки.
    Запрошуємо всіх на виставку!

 

Заходи до 400 - ї річниці з часу писемної згадки

про місто Славута  

Святкова хода та виступ на головній площі  міста

     Наші найкращі читачі (учні 2-х кл. підготовчої групи - кер. Чурілова І.В. та 3-Б кл. НВК "Успіх". ). – учасники читацького об’єднання «Всезнайки» Славутської міської дитячої бібліотеки взяли участь у загальноміському святі до 400 річного ювілею м. Славута .

 

Заходи до 400 - ї річниці з часу писемної згадки

про місто Славута  

 

Майстер- клас "Паперові дива" 

 

  19 вересня на веселий майстер – клас «Паперові дива», присвячений 400 –й річниці з часу першої писемної згадки про м. Славута, до Славутської міської дитячої бібліотеки завітали учні –шестикласники НВК «Успіх». Як виготовити з паперу красиві квіти навчала дітлахів Огороднік І.Ф. – керівник гуртка Екологічного центру школярів.
   По завершенні уроку в дитячих руках «зацвіли» яскраві лілеї і хризантеми , а на дитячих обличчях засяяли сонячні посмішки.

Квест "Відома і невідома Хмельниччина" 

    18 вересня в читачі Славутської міської дитячої бібліотеки ( учні 9-А кл. НВК «Успіх» - кл. керівник Труфанова О.І.) взяли участь у міському етапі обласного квесту «Відома і невідома Хмельниччина», присвяченому 80 річчю утворенню Хмельницької області.   

  Щоб здобути перемогу учасникам обох команд довелось пройти чимало випробувань – дати відповіді на непрості запитання вікторин, розгадати кросворди і ребуси. А найкращими помічниками у змаганні для дітей стали їх гарні знання з історії нашого краю, чудовий настрій, веселий сміх і незабутні враження!
    І окрема подяка нашим партнерам, які допомогли в проведенні квесту – працівникам Славутського історичного музею, керівнику гуртка лозоплетіння екологічного центру школярів Огороднік І.Ф..

День Знань 

     1 вересня приємно було зустрічати в Славутський міський дитячій бібліотеці і наших постійних читачів – п’ятикласників НВК гімназії №5. З веселими іграми, вікторинами, жартами і щирим сміхом ми разом гарно провели час. 
    Це було незабутньо !

День Знань 

      Сьогодні, 1 вересня - День Знань, до Славутської міської дитячої бібліотеки завітали надзвичайні гості: учні - першокласники НВК гімназія №5 разом зі своїми батьками. І дорослі і діти з цікавістю познайомились з бібліотекою,дитячими книгами, журналами і газетами. А потім, всі грали у веселі ігри і вікторини.
      Все було дуже позитивно і класно!

День Незалежності України

Виставка народних умільців 

   24 серпня в місті Славута біля Славутського історичного музею відбулась виставка - ярмарок народних умілців, На ній були представлені цікаві і оригінальні роботи, виконаних у різноманітних техніках - вишивка бісером, лентами,лозоплетіння, бісероплетіння, національний одяг, ковальство і ін. 
Дуже приємно , що серед учасників виставки була найкраща читачка Славутської міської дитячої бібліотеки - Распопова Віталіна, яка представила свої роботи - вишиті картини.
    Отже ,знайомтесь з нашими славутськими умільцями:
Распопова Віталіна, Коваленко Світлана, Тарасюк Катерина , Комарчева Світлана, Хоменко Антоніна, Гонько Олена, Іванова Тетяна, Моїсеєва Тетяна, Огороднік Ірина, Семенюк Галина, учні профеійного технічного ліцею. 
    Також на виставці Славутським історичним музеєм були презентовані видання про Славутчину.

День Державного Прапора

День Незалежності України 

 

     Книжкові виставки в дитячій бібліотеці до Дня Державного прапора і Дня Незалежності

Книжкові новинки літа 

        Знайомтесь!

Книжкові новинки літа! 

Літній бібліомайдан. 

     Сьогодні, 18 серпня, на літньому бібліомайдані Славутської міської бібліотеки для дітей ми презентували книжкові новинки як для дітей - старшокласників так і для малюків та їх батьків. Це художні твори сучасних українських та зарубіжних письменників.За жвавим обговоренням прочитаних книг, новинок, веселими жартами і малюванням час пролетів як одна хвилина. 
      А тепло спілкування з нашими читачами і гарний настрій залишились в серці надовго!!!!!!!

Літній бібліомайдан. 

      Сьогодні 11 серпня знов працював бібліомайданчик дитячої бібліотеки. Наш читачі не тільки знайомились з книгами і журналами ,але й малювали. Було цікаво і весело! 
      Запрошуємо всіх на наш бібліомайданчик !

Літній бібліомайдан. 

 

    4 серпня розпочав свою роботу літній бібліотечний майданчик славутської міської дитячої бібліотеки "Літо на книжковій галявині". Для відвідувачів ми презентували дитячі газети і журнали , а також цікаві книги для самих найменших читачів.
     Запрошуємо всіх на наш бібліомайдан!

Літні читання.

Виставка дитячого малюнку "Казкова історія" 

     Гарну казку можна не тільки прочитати , але і намалювати! Свою виставку малюнків "Казкова історія" наші юні читачі - учні 1-х класів групи подовженого дня НВК "Успіх" присвятили український народній казці "Лисичка і Журавель".
      Виставка організована в рамках заходів 400 річчя з першої писемної згадки про м. Славута.
ЗАПРОШУЄМО ВСІХ В БІБЛІОТЕКУ НА НОВУ ВИСТАВКУ!

Літні читання.

День періодики "Журнальні посиденьки" 

       Літо тільки почалося , а в Славутській міській дитячій бібліотеці справжній літній читацький бум!!!
6 червня до бібліотеки завітали найменші читачі - учні 1-х класів НВК "Успіх" на день періодики" Журнальні посиденьки".Разом з дітьми ми ніби побували на сторінках справжнього дитячого журналу - казочку прочитали, виконали веселі завдання- ребуси, познайомились з мультгероями ... і просто розважились!!!

    Далі буде....😀

 

Літні читання. 

Година розваг «Почитаємо, пограємо, казки відгадаємо»  

    30 травня до Славутської міської дитячої бібліотеки на годину розваг «Почитаємо, пограємо, казки відгадаємо» завітали наші постійні читачі – учні 5-х класів НВК, гімназія №5. В програмі заходу для дітей веселі ігри, вікторини, завдання і головне - цікаві книги.

    Приємно, коли зустрічаєш в бібліотеці старих добрих друзів. Час у спілкуванні з ними летить швидко, а тепло в душі і сонячний настрій залишаються надовго.

 

День захисту дітей 

 

    1 червня Славутська міська бібліотека підготувала розважально-ігрову програму «Місце зустрічі - країна дитинства». Діти брали участь у різноманітних іграх, конкурсах та вікторинах, читали книги та журнали. Не обійшлося і без традиційних новинок: до уваги маленьких читачів було запропоновано підбірку літератури сучасних українських письменників.

 

 Мандрівка у країну писемності  

   

    25 травня в Славутській міський дитячій бібліотеці відбулась година спілкування «Мандрівка у країну писемності» з учнями 7-А кл. Зош № 5. Захід, присвячений дню словянської писемності і культури, був цікавим, змістовним і залишив багато позитивних вражень.

 

Казкова мандрівка країнами Європи  

     19 травня разом з юними читачами Славутської міської дитячої бібліотеки (учнями 3-А кл зош №5) подорожували незвичайним світом європейських казок. Мандрівка вдалась на славу!

    Було цікаво і весело!

 

Майстер - клас до Дня Матері

       13 травня, напередодні свята Дня матері, юні читачі Славутської міської бібліотеки для дітей ( учні 3-б НВК ,гімназія зош №5) завітали на майстер-клас з виготовлення оберега «Мати-берегиня», який провела керівник гуртка «Захоплююче лозоплетіння» екологічного центру Огородник І.Ф..

 

Виставка  малюнків за творами Сашка Дерманського

     Наші читачі представляють свої малюнки за творами Сашка Дерманського, які підготували на он- лайн зустріч з письменником

 

Зустріч  з Сашком Дерманським

      12 травня, у нас в Славутський міський дитячій бібліотеці відбулась надзвичайна подія - он –лайн зустріч з відомим дитячим письменником Олександром Дерманським з кращими читачами бібліотеки (учні 2-А кл. НВК «Успіх»). Діти задавали письменнику багато запитань: про його життя, і творчі плани, цікавилися, коли побачать світ його нові книги.

    Ми щиро вдячні Сашку Дерманському за теплу зустріч, його чудові книжки та прекрасне спілкування з дітьми.

 

"ВеликоднІ ігри"

      Веселі великодні ігри для юних славутчан організувала Слаутська міська бібліотека для дітей в рамках театралізованого великоднього свята «Писанка – веселковий цвіт»,яке відбулось18 квітня 2017 року на території міського Палацу культури .

 

"Барви Великодня"

       Сьогодні , 6 квітня в Славутську міську бібліотеку для дітей завітали учні 7-х і 8-х класів НВК ЗОШ І -ІІІ ст. гімназія №5 на годину творчості "Барви Великодня", присвячену до Великодня .
    В програмі заходу- калейдоскоп цікавинок про традиції українців на Великодні свята, а також цікаві розповіді з історії розвитку писанкарства в Україні та майстер-клас з виготовлення з паперу птаха в техніці оригамі від Оксани Ігорівни - керівника декоративно- прикладного гуртка Славутської школи мистецтв.

Бібліотечний урок

     

      На дворі весна, яка подарувала школярам весняні канікули, а в Славутський міський дитячій бібліотеці як завжди чутно дитячий сміх. 4 квітня до нас завітали – учні 5 –х і 7-х класів НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія” № 5, які є постійними читачами бібліотеки. Під час зустрічі дітлахи дізналися багато цікавого про професію бібліотекаря, а також його роботі в дитячій бібліотеці. Юні читачі не тільки слухали , але й самі могли себе в ролі бібліотекаря. За допомогою веселих конкурсів і завдань. 

        Зустріч пролетіла швидко і непомітно і залишила за собою лише приємні спогади.

Тиждень дитячого читання 

    Завершився тиждень дитячого читання в Славутський міський бібліотеці для дітей. В цьому році до нас в гості завітали учні з різних шкіл нашого міста .

В програму тижня увійшли: «Я з книгою відкриваю Всесвіт» - День нової книги та вікенд в бібліотеці «Світ чудес – дитяча бібліотека».

   В рамках Дня нової книги для учнів 5-9 класів було презентовано виставку новинок «Велике книгочитання. Читають всі». яка знайомила юних читачів з дивовижним розмаїттям сучасного книжкового світу.

     Для учнів 4-х класів НВК ІКТ гімназія, які вперше завітали до нашої бібліотеки, влаштували справжнє свято з веселими вікторинами, розвагами та іграми. Діти відгадували адресатів незвичайних телеграм, змагались на швидкість у розгадуванні казкових загадок від ведучої , а також пробували свої сили у малюванні портретів казкових героїв. А на завершення юні читачі влаштували імпровізовану виставку української народної казки «Ріпка».

    Цей тиждень був надзвичайно яскравим і неймовірно захоплюючим. Він приніс дітям багато позитивних вражень, додав знань.Дитяча бібліотека стала місцем де діти можуть весело і цікаво провести свій час.

Обласний етап конкурсу " Найкращий читач  Хмельниччини-2017" 

    31 березня в обласній бібліотеці для дітей ім. Т. Г. Шевченко відбувся третій етап конкурсу "Найкращий читач Хмельниччини -2017", в якому взяли участь і найкращі читачі міста Славута: Косік Мврія і Урбанович Данило.

Рідне місто - гордість моя

У буйному морі лісів,

В обіймах стрімкої Горині

Славута з козацьких часів

Несе свою славу донині.

   Так оспівав своїм поетичним словом  Вячеслав Терновий  наше прекрасне місто Славута, яке в цьому році святкує 400 річчя від першої писемної згадки про своє заснування.

  В рамках запланованих  заходів до  відзначення даної річниці  в Славутський міський  бібліотеці для дітей презентована книжкова виставка «Рідне місто – гордість моя».  Книги, представлені на виставці, висвітлюють  сузір’я   поетів Славути, які внесли вагомий вклад в  літературно – мистецьке життя міста. 

Найкращий читач 2017

    17 березня в Славутський міський бібліотеці для дітей для дітей пройшов ІІ етап Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України - 2017» під час якого було обрано кращих читачів міста серед учнів 6-7 класів. Всього взяло участь у конкурсі понад 20 дітей .

Конкурсанти активно відповідали на непрості запитання літературних вікторин. 

     А ще на учасників конкурсу чекав приємний сюрприз- концертна програма від вихованців студії вокального співу «Феєрверк» (кер. І. Сакалюк) міського палацу культури Пелепея Івана та Новак Христини та весела гра від ведучих конкурсу - Квач Анни І Кожіна Віталія ( НВК " Успіх")

     Отже. за підсумками конурсу жюрі визначили найкращих читачів.: 2-ге місце - Грош Станіслава ( 6-Б кл. НВК «Успіх»), Семенюк Христина ( 7-А кл. НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія» № 5);

3-е місце – Сірук Анастасія (6-А НВК «Успіх», Дзьоган Лада (7-А кл. НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія» № 5).

      А звання «Суперчитач м. Славута-2017» вибороли Урбанович Данило (6-А кл НВК «ЗОШ I – III ст. ІКТ , гімназія ») і Косік Марія (7-Акл. НВК «ЗОШ I – III ст. ІКТ , гімназія ».

     Додатково журі відзначило і кращі читацькі щоденники конкурсантів. Відзнаку отримали Сівакова Олеся, Несен Анна (7-А кл. НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» № 5 ), Вознюк Вікторія (7-А кл. НВК «ЗОШ I – III ст. ІКТ , гімназія »).

      Дякуємо усім дітям за активну участь і вітаємо переможців конкурсу!

Загальноміська акція "З Кобзарем у серці"

       Найкращі читачі Славутської міської дитячої бібліотеки - Панчук Діана ( НВО №1),Кожін Віталій, Квач Анна, Марухіна Даша, Грош Станіслава, Тучинська Анжеліка ( НВК " Успіх"), Несен Анна, Дзьоган Лада  ( ЗОШ , гімназія №5), Гедзюк Марина, Ярмолюк Даша ( ЗОШ № 4) приймають участь в загальноміський акції    " З Кобзарем у серці", яка відбулась 9 березня на головній площі міста Славута.

Он - лайн марафон " Хмельниччина читає Шевченка"

        В Славутський міський бібліотеці для дітей тривають Шевченківські дні. 3 березня юні читачі дитячої бібліотеки, а саме – Тучинська Анжеліка, Грош Станіслава, Марухіна Даша, Мухарський Валерій, Качановський Артем – (НВК «Успіх») та Несен Анна, Островський Олег, Свєтцька Діана, Кірова Катя, учні 5 класу –( НВК ЗОШ№5) - приймали участь в обласному поетичному марафоні «Хмельниччина читає Шевченка». присвяченого 203-й річниці від дня народження Т.Г.Шевченка.

         Марафон проходить в усіх дитячих бібліотеках області з 1 по 7 березня. В рамках плану проведення заходу діти - славутчани слухали в гарному виконанні читачів Хмельницької міської дитячої бібліотеки, а потім читали вірші Великого Кобзаря читачам Красилівської районної бібліотеки.

  Міжнародна акція флеш-моб “Тризуб це Україна“ (“Trident is Ukraine“)

     Читачі нашої бібліотеки  долучилися до Міжнародної акції флеш-моб “Тризуб це Україна“ (“Trident is Ukraine“), учасником якого може стати кожен, хто підтримує Україну. Основна мета флеш-мобу -  поширення поінформованості закордонної спільноти стосовно українських національних символів.   Організатори акції -  Світовий Конгрес Українських Молодіжних Організацій та міжфракційне депутатське об’єднання “Співпраця: Україна-Діаспора“.

Заходи до Дня рідної мови

      24 лютого в Славутський міський дитячій бібліотеці відбулись літературні посиденьки «Рідна мова в іграх, віршах і загадках» з учнями 2-А класу НВК " Успіх".

       Разом з юними читачами ми відгадували загадки, грали у цікаві ігри і навіть влаштували театральну виставу. 

        Всім було дуже весело!

Візит до м. Славута братів Капранових

   Дуже приємно, що наші гості Дмитро і Віталій Капранови, які завітали з презентацією своєї нової книги "Забудь-ріка" до міста Славута, відвідали Славутську міську бібліотеку для дітей.  Дякуємо письменникам за приємну і цікаву зустріч!

День вшанування памяті Героїв Небесної сотні

   Їх назвали Небесною сотнею – українців які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути народом – джерелом і мірилом влади у власній державі, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей.

 

     20 лютого в день вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні в  Славутський міський бібліотеці для дітей для юних читачів учнів  5- Б класу НВК «Успіх»  проведено годину пам’яті «Герої не вмирають. Небесній сотні присвячується».

   В рамках заходу діти переглянули відео презентацію «Євромайдан», а також поспілкувалися із запрошеними гостями: Андрієм Щуриком – громадським активістом та Романом Бачинським – головою ГО «Рідна Славутчина». Вони поділилися своїми особистими спогадами та враженнями про події, які відбувалися на Майдані три роки  тому.

     Діти з цікавістю переглядали фотографії та  документальне відео «Славутчани на Майдані Гідності» які розповідали про активну участь славутчан в  революційних  подіях  листопада 2013 – лютого 2014 року в Україні.

       По завершенні заходу всі присутні вшанували хвилиною мовчання  пам'ять Героїв Небесної Сотні .

Майстер - клас До Дня Святого Валентина

     14 лютого в Валентинів день в Славутський міський бібліотеці для дітей для учнів 8-Б класу НВК " Успіх" пройшов майстер клас від Ірини Огороднік ( керівника гуртка лозоплетіння при екологічному центрі школярів) з виготовлення валентинок.В ході заходу діти також переглянули відеопрезентацію, присвячену історії виникнення та традиціям святкування Дня Святого Валентина в різних країнах . А по завершенні - колективне фото зі своїми власноруч зробленими валентинками та організаторами майстер - класу.

Година творчості "Умілі руки"

     26 січня в Славутській міський бібліотеці для дітей відбулась година творчості «Умілі руки» для учнів 3-б класу зош №5, які є нашими активними читачами і друзями.

     Даний захід проходив в рамках заходів, присвячених 400 –й річниці першої згадки м. Славута.

Виставка дитячого малюнку

        З 26 січня наші активні читачі - учні 1-х класів НВК " УСПІХ" ( група подовженого дня кер. Чурілова І.В,) презентували в Славутський міський бібліотеці для дітей свою нову виставку малюнків " Зима. Зима!".

       Запрошуємо всіх бажаючих до бібліотеки на цікаве знайомство з виставкою!